تیم‌های برتر جشنواره ورزش همگانی دانشگاه علمی کاربردی فارس معرفی شدند

folder_openجشنواره های فرهنگی

حبیب دانش‌منش افزود: مراسم اختتامیه نیز با حضور سیروس پاک فطرت رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و عضو شورای شهر شیراز و همچنین مسئولان سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری شیراز به مناسبت روز شهدا در محل پیاده راه سلامت واقع در بلوار شهید چمران در حضور شهروندان شیرازی همراه با تجلیل از چند نفر از خانواده معظم شهدای حاضر در این برنامه برگزار و علاوه بر اهداء لوح و کاپ‌های قهرمانی به تیم‌های برتر به 50 نفر از شرکت‌کنندگان نیز به قید قرعه هدایایی اهدا شد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس با قدردانی از روسای مراکز علمی کاربردی و مسئولان برگزاری جشنواره ورزش همگانی این دانشگاه افزود: دراین دوره از رقابت‌ها که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در9 رشته ورزشی برگزار شد تیم‌های شرکت‌کننده در رشته‌های تنیس روی‌میز، شطرنج، دارت، طناب‌کشی، پیاده‌روی خانوادگی، کوهپیمایی، چندگانه، قوتسال و تیراندازی باهم به رقابت پرداختند.

وی با بیان اینکه این دوره از رقابت‌ها ویژه دانشجویان دختر و پسر، کارکنان و مدرسان برگزار شد، افزود: در هر رشته یک یا چند مرکز علمی کاربردی میزبانی برگزاری مسابقات را برعهده داشتند.

دانش‌منش بیان کرد: همکاری در میزبانی برگزاری مسابقات در رشته‌های طناب‌کشی برعهده مرکز نیروی انتظامی، رشته تنیس‌روی‌میز مرکز شهرداری‌ها، رشته شطرنج مرکز خانه کارگر، رشته دارت مراکز جهاد دانشگاهی و شام شام و پیاده‌روی خانوادگی نیز مراکز دانشکده خبر وپتروشیمی بود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس تصریح کرد: همچنین در رشته کوهپیمایی مرکز علمی کاربردی فراسان، رشته چند گانه مراکز شهید رستمی و شهید کرمی، رشته فوتسال مراکز دادگستری، شهرداری‌ها، فراسان، خانه‌کارگر و در رشته تیراندازی نیز مراکز کارخانجات مخابراتی ایران میزبانی را برعهده داشتند.

دانش‌منش گفت: در پایان و در رشته فوتسال داشجویان تیم مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداریها مقام اول را به خود اختصاص داد و تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر دوم شد و مقام سوم نیز به تیم مرکز آموزش علمی کاربردی پتروشیمی رسید.

وی بیان کرد: در رشته فوتسال کارکنان و اساتید نیز مقام اول به تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر رسید و تیم مرکز آموزش علمی کاربردی پاسارگاد و همچنین تیم مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی نیز به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان فارس خاطرنشان کرد: در رشته طناب کشی آقایان تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر مقام نخست را کسب کرد و تیم مرکز آموزش شهرداری ها مقام دوم و تیم مرکز جهاد دانشگاهی نیز مقام سوم را کسب کردند.

دانش‌منش افزود: در بخش خواهران  مقام اول به  تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر رسید، تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خبر دوم شد و تیم مرکز آموزش علمی کاربردی مخابرات راه دور نیز مقام سوم را کسب کرد.

وی با بیان اینکه نفرات برتر رشته های انفرادی نیز معرفی و لوح، مدال و جوایز ورزشی به آنان اهدا شد، گفت: در پایان سه مرکز برتر عملکرد تربیت بدنی سال 97 نیز معرفی و به ترتیب  مقام اول به تیم مرکز آموزش علمی کاربردی شهرداریها رسید و تیم مرکز آموزش علمی کاربردی خانه کارگر و تیم مرکز آموزش علمی کاربردی پتروشیمی نیز دوم و سوم شدند.

Related Posts

فهرست